| deeafanadela a întrebat:

A cumparat cineva de pe acest site http://www.superocazii.ro vreau sa stiu daca sunt bune produsele?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca am cumparat de vreo 14-15 ori de la ei! Sunt cele mai the best preturi de pe piata! Vezi ca la contact(sus in dreapta) ai numere de telefon si sunt foarte buni baietii - adica daca vrei sa cumperi ceva de pe site, ei te indruma spre lucruri mai bune la acelasi pret sau iti da o oferta pe care tu nu aveai de unde sa o stii. Am cumparat printre altele si 3 plasme diferite dar niciodata nu am luat ce am vrut eu, mi-au facut oferta pe loc. Preturi mai mici ca la ei nu gasesti pe piata! O sa te convingi! Bafta la cumparaturi! (daca ceva nu stii despre produse intreaba-i)