| Dominicc a întrebat:

Ai putea sa iti faci pe blogspot un fel de portofoliu?
de exemplu te pricepi in photoshop, editezi, modifici, creezi etc.
si ai vrea sa imparti cu alti.

ar fi o solutie sa iti faci cont pe blogspot sa gasesti o tema potrivita si sa te ocupi acolo?
sa faci mai multe pagini si din astea?

ar merge? ar iesi ceva?
cunoasteti persoane?

5 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu inteleg prea bine ce vrei sa faci. Ce vrei sa imparti cu altii? Vreti sa lucrati foto impreuna online? Sau vrei doar sa le postezi acolo si altii sa le ia sau sa le comenteze. Arata-ne un site cam cum ai vrea tu sa faci si poate te ajutam.

| Parintele a răspuns:

Da, merge.

| Dominicc explică:

Imagini fac eu. vreau sa le postez.
sa imi fac unu "site" cum ar veni.

sa le comenteze alti cum ai zis.

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghgiklgk a răspuns:

Da. Nu inteleg prea bin ce vrei sa zici, blogspot este o platforma pe care poti posta scris, imagini, videouri, chiar jocuri. Intr-un fel, e ca un portofoliu.