| nobody_9356 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine! Am probleme cu logarea pe youtube, video merge, se incarca repede, totul superb, in afara de faptul ce cind pun la pagina de logare pagina nu se deschide - aceeasi poveste cind deschid pagina pentru crearea unui nou acount. Please Help me!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru logarea pe youtube trebuie sa ai cont de email pe Google, respectiv Gmail. Acest cont iti va fi si contul pe youtube, respectiv numele de user si parola. Succes si numai bine!

| nobody_9356 explică:

Eu am login, dar nu se deschide pagina unde pot introduce loginul si parola ca sa navighez ca utilizator