| CeraselaIoana a întrebat:

Ajutor! Am instalat programul cinema4d și nu știu cum pot sa filmez cea ce fac! Vreau să invaț să filmez dar nu găsesc pe nicăieri nici un tutorial care să arate exact cum pot să flmez cu camera, adica cum se plimbă camera prin ce am făcut eu in cinema4d!

9 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Bandicam: http://www.youtube.com/watch?v=MTY65HVfB6o
HyperCam: http://www.youtube.com/watch?v=rXjhKCCvYh0
E foarte simplu de folosit.
Dai Record apoi Stop. Video-ul se salvează automat iar tu îl cauţi prin My Documents-->Numele programului cu care ai fimlat şi îl găseşti acolo.
Succes.

| Nelutsa a răspuns:

Stai.vrei să spui că am copiat răspunsul?
Tu vrei să filmezi ceea ce faci în Cinema4D.Asta ai spus..eu ţi`am dat un program care să facă asta. nu am înţeles întrebarea, explică mai detaliat.
Doar nu vrei să filmezi cu Cinema4D?

Răspuns utilizator avertizat
| Nelutsa a răspuns (pentru CeraselaIoana):

Din câte ştiu este un program de design, pentru animaţii, imagini!
Mă gândeam prima dată că vrei să faci Tutoriale şi vrei să filmezi ceea ce faci şi să dai şi la alţii.

Răspuns utilizator avertizat
| Nelutsa a răspuns (pentru CeraselaIoana):

Ştiam despre istoria lui câte ceva.Dar nu ştiam că se poate face asta thinking
Nici nu te`ai exprimat prea corect.

| Nelutsa a răspuns:

Nu vreau să mă cert cu tine.
Dar până nu cunoşti adevărata persoană nu mai vorbi despre ea. De ce ai mai pus întrebarea dacă esţi aşa de înţepată?

| LaurRO99 a răspuns:

De unde ai downloadat cinema 4d, ca vreau sa-l iau si eu, please lasa link.

Răspuns utilizator avertizat