| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu un program cu care sa pot filma in jocuri si camera web in acelasi timp, ceva in gen Action, am instalat camera web cu un program numit (Im Magician) iar in momentul cand folosesc camera de exemplu cand filmez cu Action si dau start de pe HotKey-ul selectat ma scoate din joc si deoarece porneste programul de la camera si se intrerupe filmarea.Deci as vrea un program care poate filma, si nu se opreste cand intra jocul in bara happy sau daca nu macar cum naiba sa scap de programul ala Im Magician (mentionez ca daca il dezinstalez nu imi mai merge webu-l iar daca instalez fara pogramul ala ori nu imi detecteaza camera ori nu se mai fac configuratiile automate adica luminozitate bla bla ) Multumesc de ajutor tongue

2 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Pai de programul ala om magician...
poti scapa de el cu Spy Hunter 4
alte programe asemanatoare cu action ai:
1. fraps
2.bandicam
3. hypercam 3
(daca imi dai funda, iti dau si link-urile de descarcare)

| Nicol12378 a răspuns:

Pai... din propria cunostiinta as zice sa te duci la un specialist in IT... pentru instalarea si dezinstalarea programelor nu iti ia bani