| ˜”°º•didycutzà•º°”˜ a întrebat:

Ajutor pentru funda! Cine imi da si mie un cont de lady popular care sa includa un animal, preferabil o pisica...pentru ca imi doresc mult sa am una iar atunci cand vreau sa cumpar diamantele imi arata o eroare. trimiteti datele prin msg privat. Multumesc.happy

1 răspuns:
| yumeee a răspuns:

Lasă site-urile de jocuri virtuale şi ieşi afară şi joacă-te în realitate. O să ajungeţi nişte prelungiri ale calculatorului.
P. S : e imposibil să-ţi dea cineva un cont la care a transpirat săptămâni în şir rolling on the floor, sunt cel putin 20 de fetiţe care au cerut asta pe TPU şi nimeni nu le-a dat.
O zi faină.