| Marry1227 a întrebat:

Ala bala portocala

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca te doare...capul? Se vede treaba ca neuronul tau a crapat de singuratate si acum s-a imputit deja.

| darrio2007 a răspuns:

Ai doua scule, nu una.Nu este normal?

| MMihai a răspuns:

De ce cand faci sex cu doi barbati te doare mai tare? locatia respectiva?
Ce numești a face sex cu 2 bărbați?!
1...a face sex simultan cu 2
2...a face sex o zi cu unul, altă zi cu altul!
3...a face între orele 17 și 19 sex cu primul și între orele 22 și 24 cu al doilea

| PetreConstanta a răspuns:

Dar de ce faci draga numai cu 2 - fa si tu cu 1o - mare cretina esti - mai vb si in termeni " locatie " Pacat de numele care l-ai pus este un nume sfant si tu o mare catea

| Loly a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai practicat aceasta interesanta activitate de stii? Pai cum sa nu te doara de doua ori mai mult daca presiunea exercitata e dubla?

| afrodita3333 a răspuns:

Pentru ca vaginul si anusun sunt solicitate mai tare.

| Ezyo a răspuns:

Loool

| 4Life a răspuns:

Pentru ca se schimba ''aparatu'' din 3 in 3 minutewinking

| dragonul96 a răspuns:

Pentru ca intra doua deo data...

| Block240 a răspuns:

Da.