| T0X1kSkuLL a întrebat:

Allview P5 Am Allview P5 ALLDRO si cans intru ALLDRO si cans intru in FF6 (fast and furious) in FF6 (fast and furious) aleg o cursa si ma aleg o cursa si ma scoate. Dee cee? Rpd

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut prietene, telefonul tau este single core cu un procesor de 1 Ghz..pentru jocuri gen FF6, NFS Most Wanted sau ce mai vrei tu sa joci iti trebuie cel putin dual core..am si eu tot Allview.A5 Smiley, la mine procesorul e de 1, 3 Ghz dual core si nici asa nu imi merg unele jocuri(ma scoate din ele)..incearca sa mai eliberezi din RAM.ia-ti si tu jocuri gen Fast Racing 3D, Revolt 1 si 2(nu te plictisesti de jucat), poate iti merge School Driving 3D(nu sunt sigur)..succes!