| scorpionalb a întrebat:

Am 66 ani si vreau sa fac o rata am 8 milioane pensia pe luna vreau sa fac o rata in valoare de 20 de milioane la electronice pot sa fac si ce imi trebuie?

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Normal ca poti,
iti trebuie buletin, si ceva cu care sa dovedesti ca poti platii ratele( adica servici) sau poti duce un cupon sa vada cei de acolo ca esti in stare sa platesti ratele,
chestia asta e ca o garantie pentru ei ca nu raman cu produsele neplatite.
taicameo asa a facut cand mi-a luat pcu.
a dus o adeverinta de la servici si cu buletinul.

| cosmin21 a răspuns:

Poti sa faci, intreaba la magazin la care vrei sa faci rata ce acte iti trebuie