| T0X1kSkuLL a întrebat:

Am auzit la multi ca Bmw nu este o masina pentru incepatori, ca este greu de condus. De ce? Pentru ca are tractiune spate? Sau?

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Pai de obicei e mai greu de condus si controlat ( tractiunea spate si motorul de obicei destul de puternic) iarna e mai greu mai ales ca si piesele sunt scumpe si cum esti la inceput daca o strici nu prea ai bani mai si consuma daca e model mai vechi( toate consuma).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu da, pentru ca are tractiune spate iar iarna, pe drum alunecos e mai greu de controlat