| Paranormal12 a întrebat:

Am avut la sport azi proba de alergare 50 m.Eu am facut 7, 09 secunde si sunt in clasa VIII.Normal ca iau 10, dar as vrea sa stiu daca este bine sau prea putin.

10 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E bine pentru varsta ta. Depinde acum si de fizicul pe care il ai. Nu e putin, dar nici performanta nu poti sa zici ca e.

| VyCanisMajoris a răspuns:

E bine! Eu sunt pe clasa a VII-a si am facut 7, 4.

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Eu am facut in 2.01 secunde, fata de ceilalti colegi care au facut 5 secunde esti destul de normal.

| bogdaNNN25 a răspuns (pentru BlahBlahRaspundSiDreg):

Minti.

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns (pentru bogdaNNN25):

Treaba ta eu nu ma ridic la mintea grasilor.

| antimulte a răspuns (pentru BlahBlahRaspundSiDreg):

Ai scos tu 2 secunde la 50 m? Ma indoiesc...

| suntserios a răspuns (pentru BlahBlahRaspundSiDreg):

Ai alergat 50 m in 2 secunde?
asta inseamna ca ai avut o viteza de 25m/s adica 90km/h lol

| Alexino2003 a răspuns:

Este bine, nu ai cum să faci 2 secunde. Imposibil! 7 secunde e bine, dar un puşti din a VI -a a făcut 6, 09. Deci e binişor.

| Drixie a răspuns:

Nu e bine. si eu am dat aceeasi proba si am luat 7, 38 si mi-a zis ca la asta as merita nota 4 sau 5 straight face| dar mi-a pus 10 :3. sper ca te-am ajutat. acum ajuta-ma si tu cu o funda :* happy

| piticusmecheru a răspuns:

Da, e bine. Intreab-l pe proful sau pe profa ta cat trebuie minim pentru 10 iar daca faci mai putin decat ti-a spus profa ta atunci e problema. Deocamdata stai bine.