| Stop a întrebat:

Am cautat de cateva ore cate ceva despre profilul "Electronica si Automatizari" mai exact orarul in clasa IX si din ce se da tezele, nu am gasit nimic...Cine e la acest profil sa-mi zica orele din clasa IX si din ce se da teza. Ca calificare daca stie "Tehnician operator tehnica de calcul" tot orarul si din ce se da tezele. Thanks.

4 răspunsuri:
| mirella_4348 a răspuns:

E vacanţă acum. du-te la mare

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Si eu acum intru a 9 si is pe acelasi profil, eu din cate am inteles facem SSM, circuite, si inca cateva si se da teza cred ca si din fizica dar trebuie sa alegi tu din inca ceva mi se pare. asta e tot ce am auzitthinking vom vedea :-ss ce o fie

| FoCs a răspuns:

Buna! Eu tocmai am terminat clasa a XI-a la acelasi profil.O sa faci vreo 5- 6 module ( cu practica cu tot ) asta doar intr.a IX-a. Teza o sa dai din fizica, romana si mate. Iar intr.a X-a o sa faci 2-3 module in plus, iar intr.a XI.a o sa faci in jur de 11 module.
Sper ca ti.am fost de ajutor.

| Stop explică:

Ma doare pe mine de vacantawinking O sa vezi cand o sa fi a 8a... Daca taceai folozof ramaneai.

Stie cineva happy