| Mirzac_Eddy_1996 a întrebat:

Am comandat ieri pe la ora 16:00 de la Altex din magazin (Medgidia) si vreau sa stiu in cat timp vine produsul. URGENT! Dau funda! Vine astazi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost in magazin si ai cumparat ceva precum frigider, etc, si ei iti asigura doar transportul, ar fi trebui sa iti vina chiar ieri, cel tarziu in cursul zilei de azi.

In schimb daca e un produs comandat din magazin sa-ti vina direct acasa, azi abia va fi pus la curier, deci in cursul zilei de maine, cel tarziu poimaine ar trebui sa ajunga la tine.

O zi placuta iti doresc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la centrul de relatii cu clienti, si spune-i totul cu "lux de amanunte", ca sa nu va treziti cu incurcaturi!