| Celdrept a întrebat:

Am cumpărat o pereche de blugi și au uitat sa îmi scoată chestia asta antifurt de pe blugi

Cum o pot scoate singur?
https://imgur.com/a/dE4bvuT

Se rup blugi facă trag de plasticul ala antifurt?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Dar care e graba, banuiesc ca ai alte haine
eu de exemplu imi cumpar haine si pe unele nu le port decat anul viitor
am patit asa si cu anumite tricouri dar si cu incaltaminte laughing
deci nu te pacienta

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai tu i-ai cumparat sau i-ai sustras? :)

fiecare are metoda sa inedita, arunca o privire prin aceste video-uri https://www.youtube.com/......s?/results

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

I-am cumpărat

| Simpatic a răspuns (pentru Celdrept):

Am zis glumind daca ai fost atent!winking

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

Azi i-am cumpărat am returnat o pereche și erau mari și am mers sa mi schimbe! Asa e nația asta de romani idioți, nu mai la noi se întâmplă asa ceva.

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

Nu am înțeles nimic ce sugerează acel clip. O sa merg din nou sa îmi scoată acel plastic de rahat, daca îl trag eu se rup blugii.

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

La cât sunt de nervos nu mai atent nu mai sunt laughing îmi vine sa ma întorc și sa il bag pe ala de unde a venit de prost ce e!

| Simpatic a răspuns (pentru Celdrept):

Vezi ca sunt 1000 de clipuri, eu ti-am dat indexat o lista intrega, deruleaza pe fiecare, fiecare are o alta idee si a scos acel antifurt in alt mod, cu furculitele de exemplu

https://www.youtube.com/watch?v=nywi9NR7gMo

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

Mersi! Nu ma risc ca îmi tremura mâinile, ma duc la Mall sa îl dea jos, am si bonul, asta mai îmi lipsea având în vedere ca am agorafobie sa fac iar un drum din cauza unui idiot ca a uitat sa îl scoată sau intenționat la lăsat dracu știe! Sunt plin de nervi și asa am fost a doua oara sa schimb o pereche ca erau puțin mari, a treia plombare ar fi! Eu sunt oricum problema ma enervez rău de tot din orice chestie minora! Dar se trage de la anxietate ca mi greu sa ies la distante mari deși autobuzele ma duc direct la destinație happy
Mersi bro.

| Simpatic a răspuns (pentru Celdrept):

Daca nu poti astepta pana luni, maine fiind duminica ma gandesc ca poate e inchis acel magazin, chiar si in mall de ar fi situat
daca e insa un magazin renumit atunci cauti pe net programul lor si vezi pentru locatia din mall daca este maine deschis
acum fiind ora 20:00, ma gandesc ca a inchis...

cum am zis daca nu "frige", mergi luni

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

E deschis duminica la teranova în Mall!
Dar ma duc luni deși ma termina cu anxietatea ca e plin de lume peste tot! Nu știu cum eu un bătăuș care inspira teama am ajuns asa fătălău sa sufăr de anxietate asa grava, e o umilință de nedescris! Nu cred ca o sa ma vindec de anxietate într-o tara de cocalari și tâmpiți needucați.

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

Am eu fixatii, asa sunt eu dus cu pluta când ceva nu iese bine ma enervez rău, parca îmi vine sa îl bat pe ala laughing
Sunt și sali cu jocuri de noroc lângă și eu cum sunt aproape dependent urăsc asta! E incredibil cum te atrag acolo, dar nu mai merg, nu mai vreau sa joc ca o sa rămân pe drumuri homeless.
Oricum cred ca o sa mai îmi cumpăr ceva de acolo. Anxietatea asta e problema și ca e ceva de mers pana acolo.

| darrio2007 a răspuns (pentru Celdrept):

Si mari si fara sa-ti scoata antifurtul? Se pare ca nu spui chiar tot.

| Simpatic a răspuns (pentru Celdrept):

Dar care e graba, banuiesc ca ai alte haine
eu de exemplu imi cumpar haine si pe unele nu le port decat anul viitor
am patit asa si cu anumite tricouri dar si cu incaltaminte laughing
deci nu te pacienta

| Dragobeta a răspuns:

Au uitat? Mergi inapoi la magazin, cu bonul, si ti-l scot.

| tira2mitana a răspuns:

Poti sa incerci sa o gauresti cu un cutit zdravăn laughing)
se rup daca tragi