| DenimM a întrebat:

Cum pot scoate o capsa antifurt de pe adidasii mei, i-am cumparat si vanzatorul a uitat sa o indeparteze

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu mai fura din magazine, nu e frumos

| DryIce a răspuns (pentru whatevernvm):

Ai uitat cum furai si tu din magazine in vremurile bune? cum bagai sticlele de wiski pe sub rochie...

| whatevernvm a răspuns (pentru DryIce):

Nu port rochie, dar le bagam direct in chiloti in cabina de proba. Cel putin le luam pe cele fara capsa antifurt

| CPAElites a răspuns:

"i-am cumparat si vanzatorul a uitat sa o indeparteze" Da sigur...

| DenimM explică:

Am si bonul la ei laughing sunt de la tara si maine am scoala, nu ma pot incalta cu capsa pus pana ma duc sa eu scot din mol

| OAly a răspuns (pentru DenimM):

Pai incalta-te cu altceva maine la scoala. Capsele astea se scot doar la magazin.

| DenimM explică:

Am rezolvat-o ma fratilorcu un patent, cleste si foarfeca laughing) eu am fost mirat de ce nu a tiuit cand am iesit cu ei din magazin..probabil ca a scanat doar cutia?

| gladiatorulcatalin01 a răspuns:

Esti smecheras laughing pui un magnet pe prostia aia si se desface

| Alex1112z a răspuns:

Te duci la magazin cu bonu si pantofii si il rogi sa ii deafaca ca a uitat tura trecuta.