| Noname_6326 a întrebat:

Am dat fundita altcuiva din greseala nu celui care vroiambig grinsadse poate face ceva? vreau neaparat sa dau fundita celui care merita pentru ca m-a ajutat raspunsul lui foarte >multsad

Răspuns Câştigător
| satellite a răspuns:

Care e treaba cu funditele astea? De ce atata agitatie?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scrie-i un mesaj de multumire pe profil, cred ca o sa-l bucure la fel de mult.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi mulțumești în privat și lasă fundițele aruncate în stânga și în dreapta (dau fundița...).
Pa, pa.

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca fundita nu ne prea incanta, ne incanta atunci cand raspunsurile noastre sunt pentru o cauza nobila si pot ajuta o persoana care intr-adevar este in impas.Nu funditele sunt importante din punctul nostru de vedere, poate pentru unii din voi mai nou intrati sunt importante dar pentru noi astia mai vechi nu mai au nici o valoare.

| Flav a răspuns:

Cred ca, o sa-l bucure mai mult faptul ca vorbele lui te-au ajutat mult, decat o caricatura virtuala fara nicio valoare.

| Farcas a răspuns:

Nu cred ca mai poti face nimic.

| Noname_6326 explică:

Nu cred.mai mult ii bucura funditele...sti cum unii zic "fundita?" dupa ce raspund

| johnyjohny2006 a răspuns:

Daca chiar asa de rau iti pare lasa un com la o intrebare de-a mea si iti dau eu o fundita ca sa ii dai inapoi...nu cred ca sunt asa de importante eu zic ca important e sa poti ajuta pe cineva