| Claudiu2895 a întrebat:

Am descarcat programul PBX TV.
Si vreau sa va intreb cum pot sa vizionez mai multe posturi tv sunt ca doar cateva? Cum fac sa pot vedea toate programele romanesti? Dau funda celui care imi raspunde bine si cat mai repede.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti recomand sa-l dezinstalezi si sa instalezi SopCast 3.4.0, are mai multe posturi TV, inclusiv romanesti. Eu pe acesta il folosesc si am 30 posturi romanesti si peste 100 in total. Il gasesti pe site-ul oficial si pe multe altele si este gratuit.Numai bine!

1 răspuns:
| adrianc2007 a răspuns:

Din cate stiam eu, daca vrei sa iti mearga bine PBX tv trebuia sa iti faci un abonament(plateai nu stiu cat pe luna) si parca aveai mai multe programe.