| mrclaust a întrebat:

Am descarcat ZSZC Silkorad ( sroinfo.com) am facut tot ce trebuia, imi merge jocul dar cand vreau sa bag contul si sa intru, imi zice ca nu merge contul, nici pe water, nici pe fire. Am facut cont pe site si l-am confirmat. Fundta pentru cei care imi rezolva problema.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anuleaza tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id nu se face pe sroinfo.ro se face pe prymaring game la sectiunea aia de jos unde scrie change password si create account nu aia de sus din dreapta ca la aia iti faci cont pe forum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utaarad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monteclauste trebuie sa intri pe forumul zszc si arata acolo registrept ambele svr dar pot sa iti mai dau raspunsuri tie si multor altii pe id-ul meu alexbz20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti rezolv eu problema tu nu ai facut cont pe site bun pentru ca contul pe zszc nu trebuie confirmat ti-l faci si intri ata facti cont aici http://reg.zszc.info:6334/register.php