| RaulX10 a întrebat:

Am doua intrebari:1.Cum pot posta daca am un site de la ucoz?
2.Care ii parola admin adica control panel a contului sau a webtop-ului?

1 răspuns:
| ADI86 a răspuns:

La UCOZ, parola de logare nu este aceeasi cu parola WEBTOP. Parola webtop o poti defini oricand doresti intrand in contul tau si apoi editand setarile de baza, precum si intrebarea secreta si raspunsul.
Pentru a post trebuie sa adaugi panourile si sa le activezi pe site. Apoi, din Admin Panel, poti posta de cate ori doresti, dupa care salvezi creatia si o ai online instant. Succes!