| Optima a întrebat:

Am inceput sa fac un site (pentru fete) si as vrea sa aflu despre ce va place mai mult sa cititi?

11 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Viata de zi cu zi la alte fete

| IIIx333III a răspuns:

Buna! Mie una imi place sa citesc despre cum sa te comporti in anumite situatii mai "delicate", cum sa fii o prietena buna, trucuri de styling...in general sfaturi. Asa ca eu as zice sa te "dotezi" cu un internet rapid si sa te apuci sa scrii. Funda?

P. S. Asteptam si noi{vorbesc in numele meu cat si a multor alte persoane} siteul. O zi buna!

| RedChicAngel a răspuns:

Mie imi place sa citesc despre moda

| shorty93 a răspuns:

Fashion.

| dutzy_2100 a răspuns:

Mie in general imi plac romanele... cele cu putina drama si o poveste de dragoste sunt perfecte.

P. S as vrea si eu siteul daca ai putea sa'mi trimiti mesaj as fi recunoscatoare happy

| BlackPearl a răspuns:

Cosmetice, manichiura, coafura...si bineinteles.totul despre baietilaughing)

| CurcubeulColorat a răspuns:

Pai...make-up,manichiura,coafuriwinking

Cel putin mie asta imi place!

| Teils a răspuns:

Buna! Daca vrei sa faci un site NUMAI de fete poti sa pui lucruri de care sunt interesate FETELE! Ca de ex:
- Baieti
- Hainele
- Cosmetice
- Animale de companie
- Jocuri
Sper ca am fost de ajutor happy

| EmotionalKoma a răspuns:

Despre vedete care sunt mai in voga:lady gaga, justin bieber, beyonce...eu sigur l-as citi
desigur si despre moda sau cum spune si adry00 despre bunele manierehappy

| AdelinaC a răspuns:

Medicina, prim ajutor, teste de personalitate, cum sa reactionezi in diferite situatii

| pwp a răspuns:

Mie imi place sa citesc despre vedete...

pa-pa