| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu` daca unei fete ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| MyEssence a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iti faca ochi dulci si sa iti dea duferite lucruri prin care sa va cunoasteti(numarul de telefon, ID-ul de mess, oracole etc)

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pai...cel mai simplu...o intrebi:Xlaughing

| TSO7 a răspuns:

Intreab-o cel mai bine, cred ca si ce a spus sw33ty12 e adv dar fetele fac asta cam des cu mai multi deci nu poti fi sigur laughing

| GeorgiV a răspuns:

Bună! Cum-ul ăsta... Eu zic că cel mai simplu mod este în a analiza. Fetele, oricât de cool sau nu, blonde sau misterioase, au un comportament specific atunci când se îndrăgostesc, iar acesta rezidă din atitudinea/ile lor.
Pentru a putea depista o atitudine in love, de una normal, studiază comportamentul tipei într-o situație simplă, fără implicare, și într-una în care se implică emoțional. Acesta este un bun reper pentru a-ți stabili principalele aspecte după care să te iei.
În linii mari, totuși, fetele (ca și băieții, de altfel) se dau de gol în anumite momente: roșeață, privire insistentă, sau din contră, ignorare aparent subită, schimbarea atitudinii (mai deschisă/ mai închisă), dorința de a afla mai multe, asaltul luat de prietenele ei cu întrebări la adresa ta (la prietenii tăi sau chiar la tine) etc.
De tine ține să le depistezi și să vezi când e momentul cel mai ok ca să faci primul pas. Vei știi asta în funcție de,, semne,,.
So... baftă, și numai bine!