| AlexCool_5717 a întrebat:

Am jocul Alice Madness Returns si cand ma joc putin si cateodata mai mult un pic imi da o eroare care scrie asa:software... ca nu are ceva sau nu stiu! va rog frumos ajutatima! (dau funda pentru cel mai bun raspuns!)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.mi si mie parola de la jocu' asta te rog big grin

| lexz a răspuns:

Baga alt crack.

| Adrienutza99 a răspuns:

Da stiu asa imi apare si mie ...asta inseamna ca trebuie sa il instelezi softwarelul

| RuxyRadkee a răspuns:

Exact cum a zis lexz. baga alt crack, asa imi facea si mie prima oara. cheama un it daca nu te descurci tu ^^