| SafiraAle a întrebat:

Am nevoie de ajutor cat mai repede, maine trebuie sa plec din Bucuresti. Intrebarea mea este: Cum pot ajunde din zona Pietei Rahova(mai precis prima statie dupa piata, spre Unirii) in Gara Basarab. Trenul pleaca la ora 15:30

2 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

O iei cu 226 :d

| luciana200972 a răspuns:

Poti merge pana la piata unirii tramvaiul 32 pana la statia 11 iunie, de acolo iei o statie autobuzul 117 pana la piata unirii, mergi la metru, magistrala unirii 1 si iei metroul direct pana la gara basarab fara sa mai schimbi. bafta si sper ca ti-am fost de folos.