| AndreiG_2248 a întrebat:

Am nevoie de informatii despre liceu militar breaza(LM. B) cineva care a fost acolo sau care este si acum lasati mesaj. Eu tocmai am intrat adica urmeaza toamna asta si vreau sa aflu mai multe multumesc.

Răspuns Câştigător
| IceDruid a răspuns:

Domnule boboc...in primul rand prescurtarea corecta este C.M.L. D.C. cred ca stii de la ce vine, si nu iti face atatea griji, totul va fi bine, eu sunt anul 4 si iti pot spune ca nu regret nici o clipa alegerea facuta, si nu iti face griji nu sunt tarani sau cum mai zic unele persoane care discuta in necunostiina de cauza, da voi chiar sunteti generatia Facebook(cum zicea un coleg), e foarte bine ca esti curios si nerabdator da nu apleca urechea la ce se aude de la persoane din afara liceului, sunt barfe fara fond aparute din invidie sau alte cauze, oricum, totul va fi bine, e adevarat inceputul e mai greu. Contacteaza-ma si iti pot spune mai multewinking

3 răspunsuri:
| R3Y a răspuns:

Bv eu am picatlaughing) ce serie ai fost ultima ca eu ultima am fosttongue
da oricum am auzit ca colegi din liceu nu-s prea primitori + din cate am vazut mai multi tarani am vaz sincer

| AndreiG_2248 explică:

R3y nu mai stiu a cata serie am fost parca pe la mijloc sau printre primii nu stiu dac asunt taranii ca nu am vb cu nici unu
oricum am pe prietenii mei cu care am intrat care sunt destul de tari mersi pentru raspuns oricum.

| cristi_1445 a răspuns:

Varul meu a vrut sa dea acolo
ca sa intri iti trebuie o medie foarte mare
el na putu sa intre si a avut 9.45
daca ai medii mari (10) in clasele 1-8 atunci ai griga la testul de aptitudini BAFTA