| Radu_Ionut_1991 a întrebat:

Am nevoie de un program pentru a reazila un proiect la facultate. Am de desenat schite pentru o ferma de animale la scara, desene unde nu pot gresi nici macar un mm iar apoi sa le printez pe format A3... Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Studentii de la facultatea de arhitectura folosesc AutoCad pentru teme din astea.

4 răspunsuri:
| Cetateanulturmentat a răspuns:

Daca ai nevoie e schite merge Adobe Ilustrator. Eu l-am incercat si e foarte ok. Daca nu ai acces la acest program poti si cu alte programe ca tonguehotoshop cs 4, photoshop elements si alte programe.

| Cetateanulturmentat a răspuns (pentru Cetateanulturmentat):

Scuze pentru ca am zis programe de prea multe ori.