| DexOnline a întrebat:

Am o întrebare. Daca pe biletul de tren scrie de exemplu Brasov- București eu mă pot urca în același tren sa zicem in Ploiesti? (Adică între statia de plecare și cea de sosire)

Răspuns Câştigător
| ColorPage a răspuns:

Da, cu conditia sa fie acelasi tren (numar de tren) pentru care ai cumparat biletul. Daca vrei alt tren, mergi la casa e bilete sa faca modificarea.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, doar daca e bilet la cuseta se anuleaza locul dupa o ora daca nu te prezinti.

| GdX a răspuns:

Atata timp cat este acelasi tren, te poti urca de oriunde de pe traseu.

| Raducons a răspuns:

Se poate fara probleme