| VladN17 a întrebat:

Am o pereche de căști bluetooth,airpods,și o casca nu se mai aude din cele două,ea încă funcționează pot sa opresc melodia de exemplu sau celalalte opțiuni doar că nu se aude,am deschis casca și m-am uitat înăuntru și toate firele erau conectate intre ele cum trebuie și nu era nimic rupt sau ceva am deschis și cealaltă cască ca să le pot compara și erau la fel, dar totuși tot nu se aude.Am resetat căștile,au baterie și tot ce trebuie,dar tot nu se aude casca. Sincer nu știu de la ce poate fi, aveți vreo idee?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Probabil s-o fi dezlipit vreun contact în cască. Nu repară nimeni așa ceva. Dacă nu au garanție să ți le schimbe, n-ai ce face decât să-ți iei altele.