| iza_4323 a întrebat:

Am o problema cu anumite fisiere, poze, foldere care nu se sterg si nici nu se deschid. e din cauza virusilor sau de ce? stiti vreo metoda cum sa pot sa le sterg...multumesc

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da, s-ar putea sa fie din cauza virusilor, incearca sa-ti instalezi un antivirus, kaspersky preferabil, trial daca e, il scanezi de virusi si incerci dupa aia sa le stergi.

| ma7r1x a răspuns:

Din cauza la virusi, baga-ti anti virus in calculator si dai un scan, p urma le dai delete, si daca nici asa nu merge atunci o solutie mai simpla ar fi sa iti bagi windowsu din nou big grin