| Chloee10 a întrebat:

Am o problema cu aparatul foto..cand vreau sa il deschid nu se aprinde ci imi arata o luminita portocalie care se stinge.si din cand in cand se mai deschide si cand iese camera se baga cativa centimetri inapoi si face poze neclare..nu stiu ce are si ce pot sa fac cu el..ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Verifica-i bateriile/acumulatorul, sau vezi ca unele modele au o baterie mica pentru memorie, intr-un locas separat, pote fi si de la aceasta.

2 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Schimba-i bateriile sau incarca-l

| Sedan97 a răspuns:

Incarcal si vezi dupa aceea. Poate e stricata bateria la el