| larisuka12 a întrebat:

Am o problema, vreau sa-mi trimit poze la laptop dar nu pot pentru ca nu am cablu usb si nu stiu ce sa fac, nu stiti ceva pagini gen cameroid, unde pot sa-mi fac poze cu camera laptopului, dar sa se vada bine, sau cum le pot edita ca sa se vada ca si pe aparatul foto, mersi si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexandraNyco11 a răspuns:

Ce laptop ai? Are camera? Si... Ce windows ai? Sau daca ai poze pe telefon poti baga cardul in laptop! Daca nu ai loc pentru card iti trebuie un fel de stick ca sa bagi cardul in USB. Sautrimiti pin Bluetooth. Iti trebuie un fel de stick. Il bagi in Pc si il instalezi. Seamana cu bucata aia din metal pe care o bagi in USB, cu bucata de la stick. Si... mai este o varianta: pui cablul de date in USB si in telefon si le tansferi! Astea sunt toate! Funda? Si sper ca ti-am fost de ajutor!