| maf16 a întrebat:

Am o problema cu Direct X9. Am nevoie de el pentru jocul Perfect Wolr International. Nu il pot instala nici cum. Tot da o eroare. Se poate sa nu fi instalat alt program? P.S Am reinstalat windowsu de curand

Răspuns Câştigător
| andreigroza19 a răspuns:

Net framework 4. daca ai xp ai nevoie de 9 daca ai windows 7 de directx11. Pentru PWI iti ajunge directx9..ai nevoie si de net framework. daca nu reusesti, ceea ce scrie la eroare cauta pe internet.scrii ce arata eroarea si poate(sigur) gasesti solutie

1 răspuns:
| stapanullumii a răspuns:

Daca ai windows-ul licentiat te ajut cu placere. altfel. nu ca nu sprijin pirateria