| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am o problema cu id-ul meu cand intru pe el imi spune ca nu am netu-l conectat (There might be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.) nu pot sa intru nici dupa alt pc pe is-ul asta...iar cand ma conectez pe alte iduri pe pc-u meu merge...Dar id-ul asta nu stiu ce are.Cand intru pe yahoo si ma conectez acolo nu pot imi da direct o pagina in care sa-mi schimb parola iar cand o schimb nu mi-o confirma.Ce sa fac? Id-ul ala imi trebuie am multe conturi facute pe el

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Contacteaza-i cu un e-mail in care spui ca e posibil ca contul tau sa fie compromis si spune-le ca sa al reseteze la mine a mers pune niste date despre cont ca sa stie ca tu esti proprietaru contului

1 răspuns:
| traxter a răspuns:

Da restart la calculator si vezi dupa.E de la internet.Si eu patesc asa si ori ma deconectez si ma reconectez la net ori dau restart.