| Kenzor195 a întrebat:

Am o intrebare. De cateva zile nu imi merge yahoo messengerul. Imi pun id si parola si dupa, dau Sign apoi ma deconecteaza si imi spune ceva de troubleshoot : Yahoo! Messenger Troubleshoot. We can't sign you in to yahoo messenger. There might be a problem with your internet connection.Make sure your computer is connected to the internet. Click troubleshoot to begin a series of tests to try diagnose the connection problem.

Am dat si pe troubleshoot si nu a mers, am mai cautat tot pe TPU probleme din astea si zicea sa schimb ora si data de la calculator sau sa deschid messu, sa dau acolo sus unde scrie messenger=connection preferance=internet connection si sa pun pe una din alea 3 connectiuni dar tot nu merge ajutooor!

1 răspuns:
| hasseki a răspuns:

Ar fi bine sa iti reinstalez Yahoo Messenger! Asa am facut si eu si mi-a mers, acum nu stiu daca o sa mearga si la tine, doar incearca! Bafta!