| Umbe a întrebat:

Am o tableta Allview alldro 2 speed duo,si am ceva probleme cu ea,se aprinde singura,si se incalzeste prea repede,de baterie ce sa mai spun,tine doar o zi,daca as duce-o la service,ce i-ar putea face? schimbare de procesor,sau i-ar schimba si ecranul? Va rog frumos spuneti-mi.( Tableta e cumparata din altex,judetul Arad,am dus-o inapoi, au trimis-o la Bucuresti, de acolo a venit inapoi in 6 zile,in notificare au scris ca nu are nimic,desi cand am ajuns acasa cu tableta aceeasi problema,am gasit-o aprinsa,cand era la incarcat,si incalzita, desi nu rula nici un program in background, si era resetata din fabrica)

1 răspuns:
| TudorGamer a răspuns:

Daca ai probleme cu tableta, du-te cu garantia de unde ai luat-o sau daca nu ai, spune asta acolo si daca faci ceva (nu stiu exact ce) iti va da ceva care poate inclocui garantia! Noroc! apropo, nu sunt nici eu prea bine informat