| robbytz11 a întrebat:

Am opera si am pe un speed dial pus facebook'ul si acum cand intru pe el se incarca dar nu se vede abslout nimic este alb scrie doar facebook acolo sus in stanga, ce trebuie sa fac?
* am instalat si alte versiuni de flash player si nimic
* pe internet explorer merge facebook'ul dar pe opera nimic

4 răspunsuri:
| robbytz11 explică:

Eu am postat problema aici cu gandul ca o sa gasesc o rezolvare nicidecum sa imi da'ti sfaturi pentru alte browsere.

| Adryan657 a răspuns:

Incearca google chrome
opera consuma multe resurse la pc

| Skiipper a răspuns:

Si eu am patit asta ...la scurt timp dupa ce am instalat opera cand intram pe facebook de pe un speed totul era alb...el l-am dezinstalat si mi-am bagat ( din nou) mozilla firefox

| xxDudaxx a răspuns:

Eu am google chrome si am aceeasi problema. tind sa cred ca problema nu este de la browser, ci de la altceva, dar nu imi pot da seama de la ce