| GoogleUser a întrebat:

am o problema cu internet explorer 11. Mai exact, am reinstalat windowsul de curind si mi-am pus opera, si am instalat Adobe flash player pentru ea, dupa ce am pus opera nu imi mai merge Adobe flash player la internet explorer 11. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Flash Player pentru Opera e diferit de Flash Player pentru IE, asa ca n-are legatura. Pe Windows 8 Flash Player pentru IE se poate instala doar prin Windows Update.

| umbra09 a răspuns:

Internet explorer nu merge pe windows xp incearca chrome nu o sa mai ai probleme