| Alexxx2014 a întrebat:

Am pierdut abonamentul gratuit oferit de liceu.(acela la care nu trebuie sa ai nici o absent.a pentru a ti-l viza în fiecare luna).Are cineva idee dacă pot sa mai depun o cerere sa mi se facă altul? A mai trecut cineva printr-o asemenea situație? Răspuns fast plzz +funda

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, nu este absolut nici o problema, poti sa iti mai faci unul, de ce nu intrebi acolo? Sparge timiditatea, de asta este femeia aia acolo (barbatul) sa intrebi. Pentru binele tau.
Sa ai o zi placuta!