| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu ciclul si ma voi duce la endocrinologie. Ce imi va face acolo?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți va palpa glanda endocrină, un ecograf și analiză de sânge.
Pa, pa.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că ai o dereglare hormonală, probabil o să îți facă toate analizele (hormonale). Stai liniștită, rolul medicului este de a te ajuta.

| Roxxxxi a răspuns:

Dar nu la ginecologie trebuie sa mergi? Endocrinologia e pentru piele...asa stiu.Dar oricum.Te va ajuta, iti va zice ce probleme ai.