| Meganos a întrebat:

Am schimbat de curand placa de baza la unitate pentru ca audio nu mai functiona deloc acum cu noua placa vreau sa instalez windows-ul din nou dar a-mi da o eroare care zice ca nu poate gasi un fisier de pe cd la instalare booteaza si nimic mai mult, am pus din nou vechea placa, am dat reset la bios dar e la fel.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Auditore_Mario_1994 a răspuns:

Problema este de la CDul cu windows. Fa rost de altul, incerca sa fie cat mai recenta versiunea de windows.

3 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Eu cand mi-am luat laptopul asa mi-a facut doar ca imi dadea blue screen. E de vina CD-ul

| PeaceLoveMusic a răspuns:

Problema la CD

| master666 a răspuns:

CDul cu windows