| floryn05 a întrebat:

stiti cumva de ce numi booteaza windows 7 ultimate de pe cd? am incercat si windows vista si booteaza dar windows-ul 7 nu booteaza cand introduc cd-ul cu windows 7 in unitate si i dau sa booteze acesta se restarteaza fara sa booteze ulterior mi-am schimbat placa de baza pe cea veche pe care o aveam mergea dar pe aceasta nu pot sal instalez. dau funda?

1 răspuns:
| thebosing a răspuns:

Trebuie sa intri in CBU SAU SE SCRIE SIBIU nu stiu cum se scrie
Ce calculator ai depinde ce firma are calculator tau ca sa stii sa pui daca ai Asus resetezi calculatorul si pui ctrl alt delelte si apoi intir in bot pui pe prima si pui sa il citeasca
DAca ai IBM pui F9, F10 F11 F12 si intri in CBU si dai CD rom si mai scrie ceva si asa iti citeste CD-ul
Problema e ca nu il citeste
nu cred ca se scrie CBU SAU SIBIU nu stiu
FUNDA?