| SoRyN007 a întrebat:

Salutare,
Un prieten are problema la pc, de curand i s-a ars placa de baza si baiatu si-a luat o placa FUJITSU SIEMENS D1931 dar ii apare o eroare sytem not found,am incercat sa il ajut cu setarile bios dar nu am descurc cineva care ma poate ajuta pas cu pas, am incercat sa bag cd cu windows dar nu booteaza nimic, dau funda cu caldura cui raspunde cel mai bine

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Salut cartea se gaseste pe net, pe pagina producatorului la sectiunea support.
succes

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Trebuie un reset de cmos vezi cartea placi ide baza
iar cu sistem not found trebuie formatat. pus sistem de operare

| SoRyN007 explică (pentru SasNetRomania):

Nu are carte la ea...

| SasNetRomania a răspuns (pentru SoRyN007):

Salut cartea se gaseste pe net, pe pagina producatorului la sectiunea support.
succes

| SoRyN007 explică:

nu are carte nimic