| Ligik a întrebat:

Am si eu o intrebare care poate parea stupida, dar chiar ma deranjeaza: cand vreau sa raspund unei persoane, pe acest site, ce trebuie sa fac? Am incercat, am dat pe chenarul din dreapta spatiului unde trebuie sa raspunzi, pe care scrie "Raspunde", dar nimic! Nici macar nu incepe sa se incarce! Nu pot raspunde la nimeni! Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mi s-a intamplat... E tare frustrant. Maine ( sau mai tarziu) sigur o sa mearga.

| viatadecacatt a răspuns:

straight faceDa-i pe intrebare, apasa de mai multe ori.
poate pcu`l tau are virusi si nu prea raspunde la comenzi.
Altfel, nu stiu

| ~LoOoLa~KyD~ a răspuns:

Poate ai apasat gresit sau ai uitat sa scrii corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy
Si mie mi se intampla asta uneori, poate este de vina contul sau pc-ul. Incearca sa faci alt cont si poate asa va functiona. Uneori nici mie nu mi se ncarca dasr totusi imi apar la rspunsuri, daca exista aceasta problema, sa stii ca la prmele raspunsuri, dureaza ceva pana sunt postate deoarece sunt urmarite manual happy

Mult succes kiss