| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi, va rog raspunsuri sincere. voi ce ati alege intre un parfum care costa mai mult decat o pereche de adidasi nike? am adunat niste banuti pentru un parfum dar pana una alta m-am cam razgandit in privinta parfumului mi se pare destul de scump si in plus inca mai am vreo 4 parfumuri care imi plac. m-am gandit sa imi iau o pereche de adidasi de astia
http://adidas-nike-puma.ro/wp-content/uploads/2010/03/ni ke-shox.jpg
mai am asa o pereche pe negru care ai am de 3 ani si arata impecabili sunt foarte de calitate si din piele, sunt multumita de ei.si sa imi iau si o gecuta de piele foarte trendy care are si gluga si imi vine f bine.
ma gandesc ca daca imi iau parfumul il voi tine acolo si o sa-l folosesc cand si cand pe cand adidasii ma pot folosi de ei.parerile voastre. fundita pentru cel mai inteligent raspuns.

Răspuns Câştigător
| Oana_5036 a răspuns:

Daca zici ca mai ai 4 parfumuri, eu zic sa iti iei adidasii.adica sunt super, plus ca... daca zici ca ai adidasii de 3 ani iti dai seama ca nu o sa tina la nesfarsit...si trebuie sa ai de rezerva.plus ca bate la ochi cand vi cu aceeasi adidasi mereu.deci eu votez adidasii!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu văd de ce trebuie să iei adidași sau parfum când de fapt ai și una și alta.
Cumpără ceva ce nu ai deloc!
Succes la cumpărături.
Pa, pa.

| Sunshinee a răspuns:

Adidasii sunt foarte draguti, sincerbig grin Vine sezonul rece, s-ar putea sa ai nevoie de ei mai mult decat de parfum. Mai ales ca spui ca mai ai inca 4. Eu mi-as lua papuciibig grin Depinde de ce alegi. ceva practic sau estetic. Orice decizie ai lua, sunt sigura ca te va ajuta. Si oricum, vine iarna, te duci cu colindul, mai faci un banut si cine stie, poate le poti lua pe ambele! big grin Bafta!

| georginika a răspuns:

Buna.
Daca ai deja 4 parfurmuri nu mai are rost sa ti`l cumperi si pe al cincilea.Adidasii ar fi o optiune mai buna happy

| Furculingură a răspuns:

Eu spun sa ia adidasi! Cred ca mai ai parfumuri si desi mai iesi in oras nu cred ca ia mereu momente importante ca sa te dai cu un parfum asa scup.
Deci raspunsul meu final este:adidasii! happy big grin

| Cherisheverything a răspuns:

Buna! Pai ai spus ca mai ai parfumuri...so nu ar fi mai bine sa iei gecuta? Eu asa as face, si cumpararea parfumului o poti amana, pana mai strangi ceva banuti. si apoi il iei si pe acela big grin

Te pup! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai dreptate.

| 9999azucena9999 a răspuns:

Eu as alege adidasi, cum ai spus si tu, adidasi ii folosesti pe cand parfumul din cand in cand, mai ales ca mai ai si alte parfumuri.

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro produse originale la pret de outlet :)

| deeaea a răspuns:

Eu zic sa iei pantofii sport dar as spune sa iei o culoare mai inchisa pentru acest sezon.
Si inca ceva nu ai nici cea mai mica sansa sa gasesti adidasi nike.

| BigBounce a răspuns:

Sfaturile mele ar fi urmatoarele:
1. spui ca ai 4 parfumuri => un al 5-lea parfum ar fi o achizitie inutila si nu are rost sa cumperi un nou parfum.Astepata sa epuizezi cel putin 2 dintre cele 4 parfumuri pentru ca cele din urma sa te hotarasti la unul nou.
2. o alta parere a mea ar fi sa iti cumperi o pereche de adidasi, insa am vazut ca ai spus ca ai una identica.Eu zic sa optezi pentru un alt model de pantof sport si iti pot da si cateva sugestii in privinta asta, ceva ce pe mine m-a incantat:
-http://www.adidas.com/originals/us/#/product/G16653 --> se asorteaza foarte frumos cu o gecuta de fiele trendy si cu gluga cum ai spus tu
-ori daca preferi ceva mai ''iesit din tipare'' sau la moda ar fi
http://www.shop-eu.puma.com/......en,pd.html sau http://www.shop-eu.puma.com/......en,pd.html Sper sa te ajute sfaturile mele