| AlexAvram94 a întrebat:

Am si eu o nelamurire:
-peste cateva zile imi expira Norton Antivirus 2011 si am zis sa reinstalez alta versiune cu valabilitate de 6 luni.Am instalat si cand ma uit la valabilitate imi apare tot aia care aveam la Norton Antivirus 2011(de 6 zile).Care e faza de nu imi ia data noua?
-Astept raspuns... ofer funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca pastreaza ceva in registri si atunci vede data de instalare initiala. Daca nu te pricepi, nu incerca insa sa stergi registrii singur, s-ar putea sa ajungi la reinstalare happy Foloseste o versiune de AV gratuita, ca Avira, AVG sau Avast. Dau rezultate bune si mananca mult mai putina memorie decat Norton.

| AlexAvram94 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de sfat si informatii!

3 răspunsuri:
| Altair23 a răspuns:

L-ai dezinstalat pe cel vechi?

| AlexAvram94 explică (pentru Altair23):

Inainte sa ii instalez noua versiune asta am facut