| caravaggio a întrebat:

Am un Atestat de competente profesionale nivel mediu de programare. Iti ofera acest atesta calificarea in programare?

Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

Salut pai zi asa domne un atestat de genul asta am si eu de cand am terminat liceul ( profil mate info ). La mine atestatul este sustinut in Pascal. Este folositor dar mie imi scrie pe el "ajutor de programator"(parca). Daca ai atestatul esti calificat in programare in Fox Pro si C++, problema va fi sa gasesti o firma sau companie care inca mai foloseste unul din aceste doua programe.

2 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Salut sincer nu cred. Eu stiam ca pentru programare in Java, web design etc, ai nevoie de facultate.

| caravaggio explică:

Este sustinut in C++ si Fox Pro