| AsVreaEu a întrebat:

Am un computer cu:
AMD Athlom(tm) 64 X2 Dual
Core Procesor 4000+
2.11 GHz, 1.00 GB of RAM
Ar trebui sa-mi mearga Brother in arms in hell's...
Si crysis2 si altele?
Daca nu
Ce ar trebui sa-mi cumpar ca sa-mi mearga!

Răspuns Câştigător
| sfechis a răspuns:

La crysis2 imi pare rau sa te dezamagesc dar ca sa iti mearga jocul trebuie sa ai cel putin un procesor dual core (ai), placa video nvidea geforce 8800 GS sau radeon hd 3800 series(nu ai niciuna dintrea aceste), la ram cel putin 2 gb ( nu ai) si spatiu 9 gb liber uitede unde am luat datele : http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=616&game=Crysis%202

7 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Si ce placa video ai?

| sfechis a răspuns:

Nu ai specificat ce placa video ai, e foarte important. specifica si am sa te ajut! incearca cs 1.6 si eventual delta force 2, call of duty 2, 3!, nu uita sa specifici numele placi video

| sfechis a răspuns:

Uite cerintele de sistem pentru jocul Brother...

Brothers in Arms: Hells Highway Launch Trailer (18+)

Recommended PC system requirements
Operating Systems: Windows® XP SP3/Windows Vista SP1 only.
Processor: 2.6 GHz dual-core or 3 GHz for Intel Pentium D.
RAM: 2 GB Recommended (1GB minimum).
Graphics Card: 128 MB DirectX® 9.0 compliant & Shader 3.0 enabled.
Sound Card: Any DirectX® 9.0 or 10.0 compatible card.
Optical Drive: 4x dual-layer DVD-ROM
Online: Broadband with at least 384 Kbps upstream.
In addition to these requirements 8GB hard drive space is required for the game

| sfechis a răspuns:

Eu tiam trimis cerintele de sistem iti trebuie minimum 1 gb ce ai, 8 gb spatiu liber ai pe hardisk fara downladare?,si ti camslaba placa video,de aia nu iti merge, ca in rest totule ok, exeptie hardiskul care nu stiu de cat ti.Placa video e de vina!

| AsVreaEu explică:

ATI Radeon X1300/X1550 Series

| AsVreaEu explică:

Va rog sa ma ajutati

| Anynamee a răspuns:

Ce placa video ai? Verifica la jocurile pe care le vrei cerintele de sistem (foarte important placa video)