| kesepian a întrebat:

Am un laptop cu Windows Vista pe el. Nu stiu ce i s-a intamplat (e al vecinului practic) dar daca deschizi un folder de poze, nu mai arata previewul acestora. (se vedea continutul pozelor).

Am incercat sa umblu la View si sa dau Large Thumbnails si altele. Arata icoanele mari dar nu se vad continutul pozelor. Pozele nu au nimic. Daca le deschid cu un program, se vad.

1 răspuns:
| adda_1554 a răspuns:

Pai trebui sa le faci sa porneaska cu un alt prog care mere :d:*