| MuCelMic a întrebat:

Windows 7: ce setare trebuie facuta pentru ca atunci cand deschid un folder cu poze, sa se vada continutul acestora (fara a le deschide)?
https://s18.postimg.org/8akvo30i1/poze.jpg

Răspuns Câştigător
| kirarin a răspuns:

Du-te la optiunile folderului, din control panel, sau cauta folder din start si da-i pe tab-ul View si verifica daca e bifata casuta numita "Always show icons, never thumbnails". Daca e bifata, debifeaz-o. Apoi uita-te 2 randuri mai jos si bifeaza casuta cu "Display file icon on thumbnails".
oh si mai e si aia cu "Always show menus" si aia e bine sa fie debifata happy

| kirarin a răspuns (pentru kirarin):

"Folder options"

1 răspuns: