| Hirtan_Viorel_1983 a întrebat:

Am un laptop Lenovo cumparat acu 2 ani din Italia cu licenta de windows 7.anul acesta la inceput am reinstalat windowsul dar fara licenta pentru ca nu am stiut ce licenta e trecuta pe spatele laptopului. acum am aflat dar problema e ca nu ca eu vad 3 din mai vad ultimul grup de 5 caractere din nr de licenta. cine ma poate ajuta intr-un fel? eu m-am gandit sa caut un program care sa imi caute toate variantele de combinatii permise pentru a reusi sa descopar nr de licenta. ceva idei? stiti ca nr de licenta are litere si cifre. si tinind cont
ca eu vad 3 din 5 caractere disponibile vreau sa incerc

6 răspunsuri:
| uRage a răspuns:

Adica tu doresti sa-ti activezi windowsul da? daca da concretizeaza exact ce tip de windows ai.

| Hirtan_Viorel_1983 explică (pentru uRage):

Windows 7 ultimate

| uRage a răspuns (pentru Hirtan_Viorel_1983):

Http://rghost.ru/private/45780319/d03e6a719e03412713ca10d55c13d9b7
Incearcale pe acestea daca nu va merge nici 1 imi scrii si iti spun cum altfel il activezi.

| Hirtan_Viorel_1983 explică (pentru uRage):

Am instalat un program removewat22 si windowsul nu imi mai cere licenta si nici nu mai primesc acele mesaje.am incercat ce miai trimis tu dar nu mai gasescaceea fereastra unde trebuie sa bag licenta din control panel si nu imi mai arata nici sigla de la windows cum o arata pina acum

| uRage a răspuns (pentru Hirtan_Viorel_1983):

Uite Панель управления\Все элементы панели управления\Система
Панель управления\Система и безопасность\Система unul din ele