| MultiSerioux a întrebat:

Am un server de samp si merge sa il deschid mie imi merge sa ma joc pe el dar la altii ca sa intre le arata ca serveru e inhis ma puteti ajuta sa rezolv problema?

1 răspuns:
| AlabalaAnonim a răspuns:

Vezi in setari parca trebuia sa fie ceva de genu allow acces sau nu stiu ceva in legatura cu conectia...dai allow sau 1 sau Yes... ceva de genu nu mai stiu sigur ca n-am mai umblat la servere de samp de ceva timp, daca nu gasesti scrie pe google
"People can't connect to my SA:MP Server" si sigurat gasesti